تست نفوذ پذیری (Penetration Test)

تست نفوذ پذیری (Penetration Test)

تست نفوذ پذیری (Penetration Test)

در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات به دلیل وجود راه‌های مختلف برای انتقال اطلاعات حیاتی و مهم کاربران در زمینه‌های مختلف نظیر اطلاعات مهم افراد بر روی موبایل آن‌ها، همچنین داده‌ها و اسرار مهم سازمان‌ها بر روی اینترنت، امنیت برنامه‌های كاربردی، شبکه‌های موجود در سازمان‌ها، زیرساخت‌های شبکه و تجهیزات ذخیره‌سازی اطلاعات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است چرا كه وجود آسیب پذیری در هر حوزه‌ای میتواند منجر به دور زدن تمامی مكانیزم‌های امنیتی (فایروال‌ها، سیستم‌های جلوگیری و تشخیص از نفوذ) ‌شود.
یک نفوذ‌گر با استفاده از یک آسیب‌ پذیری، پس از طراحی سناریو‌های سلسله مراتبی و بالا بردن سطوح دسترسی میتواند مکانیزم‌های قوی امنیتی را دور زده و تهدید‌ات جدی را برای اطلاعات حساس و بعضاً شبکه‌های داخلی و شبکه بی‌سیم و داده‌های مبادله شده از این طریق در سازمان‌ها ایجاد نماید.
اگرچه راه‌های گوناگونی برای امن سازی وجود دارد اما بهترین روش پس از ارزیابی حفره‌های امنیتی حاصل می‌شود و در انتهای این روند می‌بایست تمهیدات لازم برای از بین بردن این ضعف‌ها اجرا شود. 
گروه تست نفوذ شرکت امن پردازان کویر در قالب چارچوب های استاندارد موجود، اقدام به انجام آزمون نفوذ بر روی برنامه های کاربردی، زیرساخت‌های شبکه، تجهیزات ذخیره‌سازی اطلاعات و... نموده و با ارائه گزارش مخاطرات کشف شده و راهکارهای برطرف سازی آنها نسبت به امن سازی زیرساخت های اطلاعاتی اقدام می‌نماید.

تهران - بلوار كشاورز، خيابان شهيد نادري پائين تر از خيابان ايتاليا، پلاك ۲ واحد ۵۰۵

تلفن: ۷۳ ۴۲۲ (۰۲۱)

تلفن: ۴۲۲۳۸۰۰۰ (۰۲۱)

یزد - خیابان شهید دکتر چمران، روبـروی کارخانه درخشان

تلفن:۳۶۲۹۰۹۹۰ (۰۳۵)

کدپستی: ۸۹۱۶۷۱۵۹۵۷

ایمیل: info@apk-group.net

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت APK (امن پردازان کویر) می‌باشد

 امن پردازان کویر